فراماسونری چیست؟ /؟What are Freemasons
ساعت ٩:۱٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳٩۱   کلمات کلیدی: freemasons-ماسون ها ،mason-فراماسونری ،دجال-ضد مسیح-شیطان ،antichrist

بسم الله الرحمن الرحیم

فراماسونری چیست؟/?What are Freemasons 

عرض سلام وادب خدمت همه ی دوستان عزیز

حتما تا حالاکلمه هایی همچون،فراماسون(FreeMason)،ضد مسیح(دجال)(Antichrist)وحکومت جهانی شیطان،شنید ه اید این پست رو اختصاص دادم به این موضوع تا شما عزیزان را تا حدودی با این پدیده جهانی آشنا کنم،ان شا الله در آینده سعی می کنم بیشتر در این مورد صحبت کنم.امید وارم استفاده لازم رو ببرید.

فراماسونری چیست؟

می توان گفت این سوالی است که افراد  بسیاری قادر به پاسخ دادنش نیستند ویا اطلاعات د قیقی در این رابطه ندارند.این در حالی است که این تشکیلات واعضای آن،نقش مهمی در تاریخ د اشته اند وشناخت این تشکیلات،برای ما مسلمانان امری لازم وضروری است.

کلمه ی ماسون(Mason) یعنی بنا،فراماسون(FreeMason) یعنی بنای آزاد.

ماسونری یک تشکیلات منظم جهانی است که بر ارکان دولت های جهان واکثر وجوه زندگی سیاسی،اقتصادی وفرهنگی جوامع،سلطه یافته است. کسی که عضو فراماسونری است،ماسون یا فراماسون نامیده می شود.ساختمانی که مرکز فعالیت ماسونها است،لژ نام دارد.

یکی از بزرگترین اهداف گروه های ماسونی این است که زمینه را برای حکومت فردی از بین ماسون ها با عنوانِ نمادین ضد مسیح(دجال)(Antichrist)یا به تعبیر بعضی از گروه های ماسونی،فرعون جدید(New Pharaoh)آماده کنند.فراماسونری جمعیتی  سری است که ، کسی به  راحتی  نمی تواند حریم آن نفوذ کند واگر هم راه یافت،مجبور است اسرار آن را مکتوم نگه دارد؛اما با این وجود،کسانی توانستند به حریم آن نفوذ کنند  و به اسناد ومدارک مهمی دست یابند و موفق به کشف وافشای اسرار آنها شوند...

همه ی این افرادی که توانستند  نفوذ کنند،متفق الرای هستند که:

((مسئله یک توطئه است که این توطئه از اواخر قرن هجدهم آغاز شده وتا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد وهدف نهائی آن ایجاد یک حکومت جهانی (شیطانی)است وبرای پیاده کرد ن آن در سراسر عالم،به یک مبارزه وسیع وبی امان دست زده است.))

دکتر جان کولمن در کتاب((کمیته 300 کانون توطئه های جهانی))در این زمینه چنین می گوید:

دلیل موجودیت نظامهای پنهانی مانند سلحشوران اورشلیم،سنت جان ومردان میزگرد وگروه میلنر وسایر اجتماعات مخفی(ماسونی)چه می تواند باشد؟اینان،بخشی از زنجیره ی گسترده ی فرماندهی سلطه گری جهانی را تشکیل می دهند که از باشگاه رم،سازمان ناتو،موسسه ی سلطنتی امور بین المللی تا سر سلسله ی توطئه گران،یعنی کمیته 300،امتداد  دارد.این افراد و گروه ها به این اجتماعات پنهان و اسرار آمیز نیاز دارند،چرا که اعمالشان شیطانی است وبایستی از چشم جهانیان به دور بماند.

mason

mason

 

mason2012

 

  التماس د عا

 اَللهُمَ عَجِل لِوَلیِّکَ اَلفَرَج  

هرگونه کپی برداری باذکرمنبع بلامانع است.